Blogy

Muži "A" - Sokol Prostějov "B" 29:24

|

Po poločase 19:7.

Sestava: Kula Miroslav, Štěpánek Roman, Adámek Aleš, Matěj Dominik, Valečko Michal 7, Gajda Jakub 2, Kučinski Tomáš 1, Janko Dalibor 2, Čáp Kazimír 4, Pavlík Radim 3, Pěknica Petr 4, Friedel Lukáš 2, Němec Tomáš, Meca Roman 4,

Tj Sokol Trnávka - DTJ Polanka "A" 24:21

|

Poločas: 12:11

Sestava: Štěpánek, Němec, Friedel 8, Adámek, Bláha, Gajda 3, Kučinski 2, Čáp 1, Pěknica 3, Beneš, Valečko 2, Matěj 1, Meca 1

Turnaj minižáků ve Frýdku - Místku

|

Dne 4.10.2008 jsme se zúčastnili turnaje ve Frýdku - Místku. Zde přináším výsledky:

Polanka "A" - Frýdek - Místek "A" : 21 : 8
Polanka "A" - Ostrava "A" : 14 : 17
Polanka "A" - Rožnov "A" : 22 : 14

Polanka "B" - Frýdek - Místek "B" : 5 : 19
Polanka "B" - Ostrava "B" : 14 : 23
Polanka "B" - Rožnov "B" : 17 : 23

Muži "A" - SK Velká Bystřice 31:24

|

Poločas 17:11.

Sestava:
Kula Miroslav, Štěpánek Roman, Němec Tomáš, Adámek Aleš 1, Friedel Lukáš 9, Bláha Petr 1, Gajda Jakub 3, Čáp Kazimír 2, Meca Roman 6, Beneš Lukáš, Valečko Michal 6, Kučinski Tomáš, Janko Dalibor 2, Polášek Miroslav 1.

Družstvo mužů "B" porazilo Klimkovice 27:20

|

Podrobnosti později.

Dorost "A" - Sk Velká Bystřice 27:26

|

Poločas skončil výsledkem 15:19.

Dorost "B" - Klimkovice 33:25

|

Poločas vyhrála Polanka 16:15.

Sestava:
Džupina, Nitka 1, Vokál 6, Ulman Tomáš 8, Bělunek 6, Maxilon, Neuwirth, Piskoř 7, Wojnar 5, Ulmann Jan,

Starší žáci také vyhráli nad Orlovou

|

Zápas skončil výsledkem 39:14, poločas 24:5.

Sestava Polanky:
Němčík 2, Ulmann, Horák 5, Wojnar 6, Sýkora Martin 3, Sýkora Tomáš 1, Augustin 9, Kortus 4, Piskoř 5, Červenka 4, Vytřas,

Mladší žáci porazili Orlovou 22:8

|

Sestava Polanky:
Zuzánek 2, Botoš 1, Vytřas 3, Kováč 5, Novák 2, Sťáva, Tvarožek 1, Puča 4, Havelka, Zajonček 3, Jaroš, Korčák 1

Poločas skončil výsledkem 11:2.

Výpadek serveru

|

VýpadekOd sobotního večera do nedělního odpoledne nebyly naše stránky dostupné, protože byl mimo provoz celý hostitelský server.