KH Orel Paskov - DTJ Polanka 29:40

|

Dnes v 19 hodin odehrálo družstvo mužů přípravné utkání v nafukovací hale v Paskově proti domácímu družstvu. Družstvo Paskova je oproti dřívějším sezónám výrazně omlazené - podle informací z webu Frýdku-Místku tam mají na hostování hned 7 hráčů SKP.

Smutná zpráva

Za Tvou něžnou lásku, péči o nás, za všechna milá slova, starosti, zachováme v srdci vždy tvůj obraz a pocit neskonalé vděčnosti

S bolestí v srdci oznamujeme všem příbuzným přátelům a známým, že nás dne 23. října 2006 navždy opustila ve věku nedožitých 57 let naše milovaná manželka, maminka, tchýně, sestra, švagrová a teta, paní Božena Ivančinová.

DTJ Polanka - Sokol HC Přerov 42:14

|

7. kolo 2.ligy mužů Severní Morava, poločas 23:6

Polanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman, Bláha Petr 3, Janko Dalibor 2, Štípek Václav 4, Kavala Ivo 3, Bajgar Radek 7, Křížka Jan 1, Skála Rudolf 5, Beneš Lukáš 1, Valečko Michal 3, Meca Ondřej 2, Friedel Lukáš 4, Olivka Tomáš 7

Přerov: Ticháček Jan, Grác Martin 2, Buček Richard, Zbořil Zdeněk, Nuc Petr 3, Veselý Jaroslav 1, Kopal Tomáš, Cvek Jiří 3, Simon Petr 5

DTJ Polanka - Cement Hranice 22:23

|

Utkání 7. kola II. ligy staršího dorostu Morava, poločas 12:10

Polanka: Hnát Lukáš, Novák Lukáš 7, Němec Tomáš 5, Fukala Přemysl, Šrámek David 2, Ordogh Adam 1, Mohyla Radek 1, Marek Ondřej, Tomeček Martin, Horák Jakub 3, Pilich Martin 3

Hranice: Juřica Jaroslav, Magrla Radek, Dohnal Mojmír 1, Janíček Petr, Ruber Tomáš 6, Možnar Martin 2, Pavlík Ondřej 3, Mikulenčák Petr2, Samiec Tomáš 6, Kobert David 3, Maša David, Bydžovský Pavel

DTJ Polanka - SKP Frýdek-Místek "A" 21:19

|

Utkání 8. kola SML st. žáků, poločas 9:8

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 3, Novák Jakub 1, Krumpholz Martin 8, Gelnar Lukáš 2, Kramný Martin, Štefanik Jan, Král Jan 1, Neuvirth Petr 1, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr, Ulmann Tomáš, Vokál Pavel 5

Frýdek-Místek: Pyško Vít, Vojvodík František, Bužek Stanislav 5, Stachovec Jan, Drozd Lukáš, Hečko Vojtěch 3, Vrubel Michal, Klučar Michal 9, Ligotský Aleš, Gálik Lukáš, Pomichálek Martin, Soták Rostlislav 2

DTJ Polanka - SKP Frýdek-Místek "A" 10:6

|

Utkání 8. kola SML mladších žáků, poločas 4:2

Polanka: Ulmann Jan, Zboříl Jakub 6, Augustýn Adam 1, Wojnar Jiří 2, Sýkora Martin, Komár Patrik, Červenka David, Kortus Michal, Mach Radim, Vytřas Dominik, Němčík Erik 1

Frýdek-Místek: Boháč Denis 1, Chlebek Radek, Kohut Ondřej, Křístek Matěj, Kývala Lukáš, Mynář Dalibor 3, Rajnoha Michal, Siuda Ondřej, Sobota Luboš 1, Strack Sebastian, Šoltés Dominik 1

Pozvánka na víkendová utkání

Zveme příznivce házené na domácí utkání naších družstev, která budou odehrána v sobotu 21. října 2006 ve sportovní hale u ZŠ v Polance. Tradiční občerstvení zajištěno.

Program 21. říjen 2006
Začátek Domácí Hosté Rozhodčí
12:15 mladší žáci SKP F.Místek A Kořínek, Fajkoš
13:30 starší žáci SKP F.Místek A Kořínek, Fajkoš
15:00 dorost TJ Cement Hranice Kořínek, Fajkoš
17:00 muži Sokol HC Přerov B Kořínek, Fajkoš

Také členové našeho oddílu kandidují

Na seznamu kandidátů pro nadcházející volby do zastupitelstev obcí, které proběhnou 20.10. - 21.10.2006, jsou zapsáni také členové našeho oddílu - Pavel Bochnia (předseda oddílu a trenér starších žáků) a Dominik Matěj (trenér a stále ještě i hráč družstva mužů). Na půdě oddílu už důvěru získali. Uvidíme, zda ji dostanou také od ostatních občanů naší obce. To bratři Mecové se zatím do komunální politiky nehrnou, a proto raději vyslali svou maminku Věru.

Cement Hranice - DTJ Polanka 15:8

|

Utkání 7. kola SML mladších žáků, poločas 9:2

Hranice: Kleisl Pavel, Samiec Michal, Pavlík Václav 4, Mráz Tomáš 6, Kobliha Jakub, Pepernik Bruno 1, Indruch Ondřej, Vala Adam, Potsch Vilém, Hapala Josef 3, Samiec Ladislav 1

Polanka: Ulmann Jan, Zboříl Jakub 3, Augustýn Adam 3, Wojnar Jiří, Sýkora Martin 1, Komár Patrik, Červenka David, Kortus Michal, Mach Radim 1, Vytřas Dominik

Cement Hranice - DTJ Polanka 12:24

|

Utkání 7. kola SML st. žáků, poločas 7:11

Hranice: Hajlman Adam, Třetina Martin 1, Magrla Petr 1, Vavřík David 1, Baštan Daniel 1, Chlápek Jan 1, Čadra Petr, Dvořák Petr, Kovář Martin 5, Šohajek Zdeněk, Hampl Tomáš 2, Herda Tomáš, Magrla Karel, Mikuš Radek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 4, Novák Jakub 2, Krumpholz Martin 11, Gelnar Lukáš, Kramný Martin, Štefanik Jan, Král Jan, Neuvirth Petr 6, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr, Langer Marek, Vokál Pavel