Pozvánka na víkendová utkání

Zveme příznivce házené na domácí utkání naších družstev, která budou odehrána v sobotu 21. října 2006 ve sportovní hale u ZŠ v Polance. Tradiční občerstvení zajištěno.

Program 21. říjen 2006
Začátek Domácí Hosté Rozhodčí
12:15 mladší žáci SKP F.Místek A Kořínek, Fajkoš
13:30 starší žáci SKP F.Místek A Kořínek, Fajkoš
15:00 dorost TJ Cement Hranice Kořínek, Fajkoš
17:00 muži Sokol HC Přerov B Kořínek, Fajkoš

Také členové našeho oddílu kandidují

Na seznamu kandidátů pro nadcházející volby do zastupitelstev obcí, které proběhnou 20.10. - 21.10.2006, jsou zapsáni také členové našeho oddílu - Pavel Bochnia (předseda oddílu a trenér starších žáků) a Dominik Matěj (trenér a stále ještě i hráč družstva mužů). Na půdě oddílu už důvěru získali. Uvidíme, zda ji dostanou také od ostatních občanů naší obce. To bratři Mecové se zatím do komunální politiky nehrnou, a proto raději vyslali svou maminku Věru.

Cement Hranice - DTJ Polanka 15:8

|

Utkání 7. kola SML mladších žáků, poločas 9:2

Hranice: Kleisl Pavel, Samiec Michal, Pavlík Václav 4, Mráz Tomáš 6, Kobliha Jakub, Pepernik Bruno 1, Indruch Ondřej, Vala Adam, Potsch Vilém, Hapala Josef 3, Samiec Ladislav 1

Polanka: Ulmann Jan, Zboříl Jakub 3, Augustýn Adam 3, Wojnar Jiří, Sýkora Martin 1, Komár Patrik, Červenka David, Kortus Michal, Mach Radim 1, Vytřas Dominik

Cement Hranice - DTJ Polanka 12:24

|

Utkání 7. kola SML st. žáků, poločas 7:11

Hranice: Hajlman Adam, Třetina Martin 1, Magrla Petr 1, Vavřík David 1, Baštan Daniel 1, Chlápek Jan 1, Čadra Petr, Dvořák Petr, Kovář Martin 5, Šohajek Zdeněk, Hampl Tomáš 2, Herda Tomáš, Magrla Karel, Mikuš Radek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 4, Novák Jakub 2, Krumpholz Martin 11, Gelnar Lukáš, Kramný Martin, Štefanik Jan, Král Jan, Neuvirth Petr 6, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr, Langer Marek, Vokál Pavel

HCB Karviná SCM - DTJ Polanka 33:20

|

Utkání 6. kola 2. ligy mužů SM, poločas 13:6.

Karviná: Lefan Jakub, Mrkva Tomáš - Kružik Radek 2, Galuzska Tomáš 2, Vala Martin 4, Floksa Nikos 2, Weglorz Martin 4, Diviš Josef 4, Pavlíček Tomáš 5, Hes Tomáš 3, Vančo Marek 1, Sliwka Radek 4, Kavka Martin 1, Tománek Michael 1

Polanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman - Bajgar Radek 4, Meca Ondřej 3, Bláha Petr, Adámek Aleš, Skála Rudolf 3, Beneš Lukáš 2, Valečko Michal 7, Janko Dalibor, Křižka Jan, Štípek Václav, Kavala Ivo 1, Matěj Dominik

DTJ Polanka - TJ Holešov 23:20

|

Utkání 5. kola 2. ligy mužů Morava, poločas 11:9.

Fotka z utkáníPolanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman, Vank Michal 5, Beneš Lukáš, Valečko Michal 5, Bajgar Radek 3, Friedel Lukáš, Skála Rudolf 2, Bláha Petr 1, Meca Ondřej 5, Adámek Aleš, Janko Dalibor, Kučera Martin, Kavala Ivo 2

Holešov: Kaplík Martin 4, Kasaj Michal 1, Hapka Josef 3, Ondřej Miroslav 3, Galus Tomáš 8, Gahura Petr 1, Bubela Martin

DTJ Polanka - Sokol Nové Veselí 26:35

|

Utkání 5. kola II. ligy staršího dorostu Morava, poločas 11:20

Fotka z utkáníPolanka: Hnát Lukáš, Nálepa Lukáš, Novák Lukáš 11, Mohyla Radek 3, Němec Tomáš 4, Marek Ondřej, Friedel Pavel, Fukala Přemysl, Tomeček Martin, Neuwirth Ondřej, Šrámek David 5, Horák Jakub 2

Nové Veselí: Chalupa Oldřich, Hudec Jan, Bláha Roman, Prokeš Martin, Štibar Martin 6, Najman Pavel 6, Klíma Václav 3, Hajčman Martin 7, Chalupa Štěpán 1, Hron Pavel 2, Hron Vojtěch 4, Prokop Stanislav, Šustek David 6, Chalupa Vojtěch

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 16:39

|

Utkání 6. kola SML ligy starších žáků, poločas 9:17

Fotka z utkáníPolanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel, Vrba Patrik 2, Novák Jakub 1, Krumpholz Martin 5, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 2, Král Jan 1, Neuvirth Petr 4, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr

Karviná: Gonščák Lukáš 2, Vajgl Adam 2, Vengřín Jiří 4, Mlotek Slavomír 2, Kaluža Marcel 1, Šorm Libor 4, Michalisko Tomáš 7, Bulant Petr 4, Dohnal Jan 3, Včolek Michal 2, Poncza Daniel 3, Užek Jan 5, Matuszczyk Jan, Kanaloš Pavel

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 8:17

|

7. kolo SML mladších žáků, poločas 5:8

Fotka z utkáníPolanka: Ulmann Jan, Zbořil Jakub 2, Augustýn Adam 1, Wojnar Jiří, Sýkora Martin, Červenka David, Kortus Michal, Vozník Martin, Mach Radim 3, Komár Patrik, Vytřas Martin 1

Karviná: Bartoň Daniel, Malina Jan, Mlotek Tomáš, Užek Jiří 4, Vančo Lukáš, Paululík Michal 3, Hodulík Jiří 6, Mrozek Antonín 2, Katriniok Jan 1, Viktora Robin, Lukacs Dominik 1, Dittrich Lubomír, Adam Daniel, Klement Jakub

Tatran Litovel - DTJ Polanka 40:16

|

Utkání 4. kola II. ligy staršího dorostu Morava, poločas 18:8.

Litovel: Dvořák Karel, Pohlmann Josef 6, Bureš Petr 3, Škrabal Josef 1, Linduška Petr 2, Rozsypal Jakub 6, Kadlčík Roman 2, Macek Tomáš 3, Spáčil Milan 3, Vogl Ondřej 4, Dolák Jakub 6, Sléha Filip 4, Sléha Marek

Polanka: Hnát Lukáš, Nálepa Lukáš, Ordogh Adam 2, Novák Lukáš 9, Mohyla Radek 2, Němec Tomáš 1, Marek Ondřej, Friedel Pavel 1, Fukala Přemysl 1, Tomeček Martin, Neuwirth Ondřej 1, Šrámek David, Horák Jakub