Pozvánka na víkendová utkání

Blíží se víkend a nemáte-li dosud plán, jak strávit sobotní odpoledne, přijmete pozvání na domácí utkání našich družstev. Vstup do sezóny se jim celkem povedl a vaše podpora hráčům určitě pomůže podat dobré výkony - a doufejme, že body zůstanou doma!

Házená v České televizi

Český svaz házené v  průběhu letních měsíců jednal s  Českou televizí o vysílání házené v  následujícím soutěžním ročníku 2006-2007. Po otevření sportovního kanálu ČT4 se objevil daleko větší prostor pro sport jako takový, tedy i pro házenou, ale i pro další sporty, které měly před otevřením kanálu téměř minimální šanci na vysílání.

TJ Sokol Ostrava - DTJ Polanka 23:9 (12:3)

|

Utkání E7, 2. kolo SML mladší žáci.

Ostrava: Tomáš Obruca, Petr Kundrata, Vojtěch Haltot, Šimon Široký 9, Marek Uhlík 1, Patrik Ocelka 2, Adam Tichý 1, Jakub Ručka, Ondřej Kupka, Martin Carbol 4, Jakub Piskoř 2, Martin Keller 3, Dominik Kasper 1.

Polanka: Jan Ulmann, Erik Němčík 1, Jakub Zbořil 2, Jiří Vojnar 1, Martin Sýkora 4, Patri

TJ Sokol Ostrava - DTJ Polanka 19:20 (10:13)

|

Utkání C7, 2. kolo SML starší žáci.

Ostrava: Jiří Šwigost 1, Vojtěch Bělunek 1, Jan Pavlík, Daniel Ondrušík 3, Daniel Vengloš, Petr Břišč, Daniel Kubíček 1, Bohdan Dočekal 7, Dominik Gelnar 5, Martin Jančo, Jan Ondra 1

Polanka: Vojtěch Neuwirth, Pavel Vokál 1, Patrik Vrba 1, Jakub Novák 1, Martin Krumpholz 9, Lukáš Gelnar 3, Martin Kramný 1, Marek Langer, Jan Štefánik, Patrik Müller 1, Petr Neuwirth 3, Jan Ulmann

SK Velká Bystřice - DTJ Polanka 19:26 (12:14)

|

Utkání 2. kola 2. ligy mužů SM.

Velká Bystřice: Michal Vydra 1, David Koželoužek, Martin Steiger 2, Radek Balon 2, Petr Pörsök 5, Jiří Strádal 1, Roman Kufrik, Petr Brus 1, Jiří Pataj, Jiří Barvíř 5, Jaroslav Pazdera 1, Ondřej Dostál 1, Lubomír Urban

Polanka: Josef Vatolík, Roman Štěpánek - Ondřej Meca 7, Michal Valečko 7, Radek Bajgar 5, Michal Vank 3, Lukáš Beneš 2, Lukáš Friedel, Rudolf Skála, Petr Pěknica, Dalibor Janko, Aleš Adámek, Petr Bláha, Lukáš Novák

SK Velká Bystřice - DTJ Polanka 32:23 (16:11)

|

Utkání 2. kola 2. ligy staršího dorostu Morava.

Velká Bystřice: Michal Vydra, Jakub Smékal, Ondřej Klobouček, Martin Steiger 8, Jakub Bečica 7, Adam Zelinka 3, Radek Balon 5, Jakub Nečesaný 1, Michal Wolf 3, Vojtěch Bajgar 3, Martin Schneider 1, Miroslav Vaverka 1, Tomáš Moskalenko, Tomáš Macharáček

Polanka: Lukáš Hnát, Adam Ördögh, Roman Meca 7, Lukáš Novák 6, Radek Mohyla 2, Tomáš Němec 4, Ondřej Marek, Pavel Friedel 1, Přemysl Fukala, Martin Tomeček, David Šrámek, Ondřej Neuwith 1, Jakub Horák 2

Oslavy 50. výročí založení oddílu

|

30. dubna 2005 jsme uspořádali oslavy u příležitosti 50. výročí založení oddílu. Nyní máte možnost prohlédnout si fotky z této akce. Vlastníte-li nějaké další záběry, o které se chcete podělit, nebo byste chtěli některé fotky okomentovat, přečtěte si postup.

DTJ Polanka - TJ Házená Uničov 33:20 (14:9)

|

Utkání I. kola 2. ligy mužů SM.

Polanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman - Adámek Aleš 1, Janko Dalibor 4, Pěknica Petr 5, Skála Rudolf 5, Friedel Lukáš , Beneš Lukáš 1, Vank Michal 4, Bajgar Radek 5, Valečko Michal 3, Meca Ondřej 5, Kavala Ivo, Meca Roman

Uničov: Šmíd Lubomír, Kobylka Milan - Vraný Jakub 6, Moťka Pavel 1, Maitner Marek 3, Dvorník Michal 2, Tesař Jaroslav 4, Šenk Matěj 1, Fibigr Tomáš 3, Fibigr Jiří, Vrána Lukáš, Hausler Petr

DTJ Polanka - HC Zubří "B" 12:5 (7:2)

|

Utkání I. kola SML mladší žáci.

Polanka: Ulmann Jan, Němčík Erik 2, Zbořil Jakub 2,Augustin Adam 2, Wojnar Jiří 5, Sýkora Martin 1, Kavala Tomáš, Komár Patrik, Červenka David, Vozník Martin

Zubří: Dostál Michal, Fuolík Ondřej, Měrka Vojtěch, Jurka Adam, H

DTJ Polanka - HC Zubří "B" 24:18 (14:9)

|

Utnání I. kola SML starších žáků.

Polanka: Neuwirth Vojtěch - Král Jan 1, Krumpholz Martin 9, Vrba Patrik, Novák Jakub 4, Langer Marek, Vokál Pavel 3, Kramný Martin 3, Neuwirh Petr 2, Vytřas Dominik, Muller Patrik 1, Gelnar Lukáš, Štefánik Jan, Ulmann Jan.

Zubří: Rada Patrik 2, Chytka Petr, Šimurda Matěj, Polášek David, Holiš Lukáš 6 (ročník 92), Holiš Lukáš 5 (ročník 93), Pavlíček Ondřej 2, Konečný Tomáš 1, Hub Michal 2, Mizera Matěj, Sobotka Milan