Nominace mužů B na derby s Klimkovicemi

|

Sraz v neděli 29. října v 11.00 v hale, hraje se od 12.00: Dan Korčák, Jan Skřehot, Lukáš Tvarožek, Rudolf Skála, Josef Bauer, Ivo Kavala, Lukáš Novák*, Dušan Jaroš*, David Jaroš*, Adam Augustin*, Jiří Vojnar.

Pokud jste nemluvili s Jardou Dorotíkem nebo se mnou (hvězdička), potvrďte prosím účast i neúčast SMSkou na číslo 722 922 275. V nominaci jsou stále ještě volná místa, takže pokud chce hrát někdo další, tak mi napište.

Dorostenci vysoko zvítězili

|

starší dorost x Legata Hustopeče 41:23 (23:8)

starší žáci x Sokol Krmelín 15:13

mladší žáci, muži A - volno

muži B - Trnávka - nehráno pro nezpůsobilý terén

Nominace mistrák Trnávka

|

Jaroš Dušan, Jaroš David, Polášek Vojtěch, Palička Josef, Bauer Josef, Kavala Ivo, Augustin Adam, Korčák Dan, Novák Lukáš, Tvarožek Lukáš, Hradil Ondřej, Vokál Pavel, Ulman Jan, Neuwirth Vojtěch, Wojnar Jiří, Skřehot Jan.

Pokud se hráči nemohou zápasu zúčastnit, omluví se Jardovi Friedlovi.

Sraz v neděli 22.10.2017 v 9.00 hod u SH.

Zápasy a akce starších žáků

|

Zápasy a akce starších žáků, které absolvují do konce roku 2017

----------------------------------------------------------------------
ZMĚNA !!!
___________________________________

Neděle 12.11.2017
SKH - HCB Karviná A

13:30 - STARŠÍ ŽÁCI
15:00 - MLADŠÍ ŽÁCI

Muži již popáté vítězní

Nominace dorostenců na utkání Sokolnice

|

Sestava:
Jaroš Dušan, Bodlák Matěj, Gelnar Adam, Broda Ondřej, Polášek Vojtěch, Palička Josef, Galdia René, Gelnar Pavel, Dobřický Petr, Adamec Petr.
Odjezd od sportovní haly v neděli 8.10.2017 v 11:00 hod.

Nominace na utkání Mužů B se Suchdolem

|

Sestava
Kavala Ivo, Ulmann Jan, Bauer Josef, Augustin Adam, Novák Lukáš,
Korčák Daniel, Vokál Pavel, Wojnar Jiří, Tvarožek Lukáš, Skřehot Jan, Neuwirth Vojtěch, Jaroš Dušan.
Odjezd v neděli 8.10.2017 ve 13:00 od haly.
Auta
Kavala
Bauer
Korčák (Tvarožek)

Muži do 3. kola ČP nepostoupili

Úspěchy mladších žáků v kvalifikaci na ČSLP

|

Dne 28.9.2017 se uskutečnila v Kopřivnici kvalifikace mladších žáků na Česko-Slovensko-Polskou ligu.

Naše družstvo si počínalo vůči všem družstvům nebojácně a bojovně.

V prvním zápase se utkali s družstvem Sokol Ostrava a v napínavé koncovce strhli výhru na svou stranu s výsledkem 12 : 11