Starší žáci A

KH Kopřivnice B - DTJ Polanka 20:29

|

Utkání 5. kola SML ligy starších žáků, poločas 11:16

Kopřivnice: Volný Petr 2, Cachnín Patrik 4, Kahánek Patrik 4, Dostalík Jiří, Krčmář Jan 1, Podhradský Jan, Dobrovodský Jan, Špaček Jakub, Berek Matěj, Mička Tomáš 4, Žingor Marek, Pola David 5, Krajcár Marek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel 4, Vrba Patrik 1, Novák Jakub 4, Krumpholz Martin 8, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin 3, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 3, Král Jan 2, Neuvirth Petr 2, Vytřas Dominik 1, Maxilon Alexandr

DTJ Polanka - Sokol Trnávka 28:14

|

Utkání 4. kola SML ligy starších žáků, poločas 14:9

DTJ Polanka - KH Orel Paskov 35:7

|

Utkání C14, 3. kolo SML starší žáci, poločas 14:3

Polanka: Neuwirth Vojtěch 1, Vokál Pavel, Vrba Patrik 2, Novák Jakub 5, Krumpholz Martin 3, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin 6, Langer Marek 1, Štefánik Jan 2, Muller Patrik 3, Král Jan 2, Neuvirth Petr 4, Vytřas Dominik 3, Maxilon Alexandr 2

Paskov: Pecek Radim 2, Papala Lukáš 1, Bednář Filip, Skalický Denis, Golka Tomáš 4, Chylinský Kristián, Kolesár Josef

TJ Sokol Ostrava - DTJ Polanka 19:20 (10:13)

|

Utkání C7, 2. kolo SML starší žáci.

Ostrava: Jiří Šwigost 1, Vojtěch Bělunek 1, Jan Pavlík, Daniel Ondrušík 3, Daniel Vengloš, Petr Břišč, Daniel Kubíček 1, Bohdan Dočekal 7, Dominik Gelnar 5, Martin Jančo, Jan Ondra 1

Polanka: Vojtěch Neuwirth, Pavel Vokál 1, Patrik Vrba 1, Jakub Novák 1, Martin Krumpholz 9, Lukáš Gelnar 3, Martin Kramný 1, Marek Langer, Jan Štefánik, Patrik Müller 1, Petr Neuwirth 3, Jan Ulmann

DTJ Polanka - HC Zubří "B" 24:18 (14:9)

|

Utnání I. kola SML starších žáků.

Polanka: Neuwirth Vojtěch - Král Jan 1, Krumpholz Martin 9, Vrba Patrik, Novák Jakub 4, Langer Marek, Vokál Pavel 3, Kramný Martin 3, Neuwirh Petr 2, Vytřas Dominik, Muller Patrik 1, Gelnar Lukáš, Štefánik Jan, Ulmann Jan.

Zubří: Rada Patrik 2, Chytka Petr, Šimurda Matěj, Polášek David, Holiš Lukáš 6 (ročník 92), Holiš Lukáš 5 (ročník 93), Pavlíček Ondřej 2, Konečný Tomáš 1, Hub Michal 2, Mizera Matěj, Sobotka Milan

Fotky z Kärnten Trophy 2006

|

Abyste si dokázali trochu představit jak to v rakouském Klagenfurtu na turnaji Kärnten Trophy 2006 vypadalo, podívejte se na pár obrázků. Jedná se o středně velké obrázky, galerie s náhledy v plné kvalitě připravujeme.

Kärnten Trophy 2006

|

Ve termínu 22. - 27. 8. 2006 se naše družstva mladších žáků, starších žáků a staršího dorostu zůčastnila mezinárodního turnaje Kärnten Trophy 2006 v rakouském Klagenfurtu a kde dosáhli dalších výborných výsledků.

Starší žáci

Soutěž
Severomoravská liga starších žáků
Trenéři
A - ročník 1998
Dagmar Tvarožková, trenérka
Martina Míčková,vedoucí družstva
B - ročník 1999
Eva Koláčková, trenérka
Klára Škapová, 777 024 706, vedoucí družstva