Starší žáci A

Zimní soustředění 2007

|

Vážení sportovci, trenéři, rodiče a další účastníci,

zde Vám přinášíme několik základních informací o nadcházejícím zimním soustředění 2007.

Akce pro rodiče a děti

|

Dne 18. prosince 2006 se uskuteční společná akce minižáků, mladších žáků a starších žáků s rodiči a trenéry.
V čase od 16:00 - 17:30 je rezervován plavecký bazén u ZŠ A. Kučery v Ostravě-Hrabůvce.
Všechny rodiče s jejich ratolestmi srdečně zveme.

Tabulky střelců

|

Základní část soutěží mladších a starších žáků skončila a přinášíme vám tabulky střelců obou soutěží rozdělené podle skupin. Naši hráči jsou v tabulkách barevně odlišeni a jsme samozřejmě rádi, že v obou kategoriích máme zástupce na čelných místech. V mladších žácích je Jakub Zbořil na 7. místě s 27 brankami, ve starších je Krumpholz Martin s 65 brankami dokonce na 3. místě. Blahopřejeme.

Odkaz na stránku s tabulkami střelců

Sokol Krmelín - DTJ Polanka 13:19

|

Utkání 9. kola SML st. žáků, poločas 5:10

Krmelín: Čmiel Marek, Golka Daniel, Petrovský Leoš 9, Zborovský Filip 1, Tříska Ondřej 1, Matěj Adam, Zelený Jan, Ručka Antonín, Zmeškal Roman 1, Kolář Petr, Tříska Vojtěch 1, Šilák Miroslav

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 3, Novák Jakub 2, Krumpholz Martin 3, Gelnar Lukáš, Kramný Martin 2, Ulmann Tomáš, Štefanik Jan 2, Muller Patrik, Král Jan 2, Neuvirth Petr 1, Vytřas Dominik 1, Vokál Pavel 3

DTJ Polanka - SKP Frýdek-Místek "A" 21:19

|

Utkání 8. kola SML st. žáků, poločas 9:8

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 3, Novák Jakub 1, Krumpholz Martin 8, Gelnar Lukáš 2, Kramný Martin, Štefanik Jan, Král Jan 1, Neuvirth Petr 1, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr, Ulmann Tomáš, Vokál Pavel 5

Frýdek-Místek: Pyško Vít, Vojvodík František, Bužek Stanislav 5, Stachovec Jan, Drozd Lukáš, Hečko Vojtěch 3, Vrubel Michal, Klučar Michal 9, Ligotský Aleš, Gálik Lukáš, Pomichálek Martin, Soták Rostlislav 2

Cement Hranice - DTJ Polanka 12:24

|

Utkání 7. kola SML st. žáků, poločas 7:11

Hranice: Hajlman Adam, Třetina Martin 1, Magrla Petr 1, Vavřík David 1, Baštan Daniel 1, Chlápek Jan 1, Čadra Petr, Dvořák Petr, Kovář Martin 5, Šohajek Zdeněk, Hampl Tomáš 2, Herda Tomáš, Magrla Karel, Mikuš Radek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vrba Patrik 4, Novák Jakub 2, Krumpholz Martin 11, Gelnar Lukáš, Kramný Martin, Štefanik Jan, Král Jan, Neuvirth Petr 6, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr, Langer Marek, Vokál Pavel

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 16:39

|

Utkání 6. kola SML ligy starších žáků, poločas 9:17

Fotka z utkáníPolanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel, Vrba Patrik 2, Novák Jakub 1, Krumpholz Martin 5, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 2, Král Jan 1, Neuvirth Petr 4, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr

Karviná: Gonščák Lukáš 2, Vajgl Adam 2, Vengřín Jiří 4, Mlotek Slavomír 2, Kaluža Marcel 1, Šorm Libor 4, Michalisko Tomáš 7, Bulant Petr 4, Dohnal Jan 3, Včolek Michal 2, Poncza Daniel 3, Užek Jan 5, Matuszczyk Jan, Kanaloš Pavel

KH Kopřivnice B - DTJ Polanka 20:29

|

Utkání 5. kola SML ligy starších žáků, poločas 11:16

Kopřivnice: Volný Petr 2, Cachnín Patrik 4, Kahánek Patrik 4, Dostalík Jiří, Krčmář Jan 1, Podhradský Jan, Dobrovodský Jan, Špaček Jakub, Berek Matěj, Mička Tomáš 4, Žingor Marek, Pola David 5, Krajcár Marek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel 4, Vrba Patrik 1, Novák Jakub 4, Krumpholz Martin 8, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin 3, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 3, Král Jan 2, Neuvirth Petr 2, Vytřas Dominik 1, Maxilon Alexandr

DTJ Polanka - Sokol Trnávka 28:14

|

Utkání 4. kola SML ligy starších žáků, poločas 14:9

DTJ Polanka - KH Orel Paskov 35:7

|

Utkání C14, 3. kolo SML starší žáci, poločas 14:3

Polanka: Neuwirth Vojtěch 1, Vokál Pavel, Vrba Patrik 2, Novák Jakub 5, Krumpholz Martin 3, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin 6, Langer Marek 1, Štefánik Jan 2, Muller Patrik 3, Král Jan 2, Neuvirth Petr 4, Vytřas Dominik 3, Maxilon Alexandr 2

Paskov: Pecek Radim 2, Papala Lukáš 1, Bednář Filip, Skalický Denis, Golka Tomáš 4, Chylinský Kristián, Kolesár Josef