Mladší žáci

Akce pro rodiče a děti

|

Dne 18. prosince 2006 se uskuteční společná akce minižáků, mladších žáků a starších žáků s rodiči a trenéry.
V čase od 16:00 - 17:30 je rezervován plavecký bazén u ZŠ A. Kučery v Ostravě-Hrabůvce.
Všechny rodiče s jejich ratolestmi srdečně zveme.

KH Z Vsetín - DTJ Polanka 23:21

|

2. utkání o konečné 9. místo, poločas 12:10

Vsetín: Obr David 1, Tymrák Václav 4, Vavřík David 3, Ondruch Lukáš 1, Ptáček Tomáš 4, Vichtora Adam 8, Toman David, Panoš Dominik 2, Pustowka Tomáš

Polanka: Němčík Erik, Ulmann Jan 6, Zbořil Jakub 4, Augustýn Adam 6, Wojnar Jiří 3, Sýkora Martin 1, Červenka David, Kortus Michal, Vytřas Martin 1

DTJ Polanka - KH Z Vsetín 23:20

|

1. utkání o konečné 9. místo, poločas 12:7

Tabulky střelců

|

Základní část soutěží mladších a starších žáků skončila a přinášíme vám tabulky střelců obou soutěží rozdělené podle skupin. Naši hráči jsou v tabulkách barevně odlišeni a jsme samozřejmě rádi, že v obou kategoriích máme zástupce na čelných místech. V mladších žácích je Jakub Zbořil na 7. místě s 27 brankami, ve starších je Krumpholz Martin s 65 brankami dokonce na 3. místě. Blahopřejeme.

Odkaz na stránku s tabulkami střelců

DTJ Polanka - SKP Frýdek-Místek "A" 10:6

|

Utkání 8. kola SML mladších žáků, poločas 4:2

Polanka: Ulmann Jan, Zboříl Jakub 6, Augustýn Adam 1, Wojnar Jiří 2, Sýkora Martin, Komár Patrik, Červenka David, Kortus Michal, Mach Radim, Vytřas Dominik, Němčík Erik 1

Frýdek-Místek: Boháč Denis 1, Chlebek Radek, Kohut Ondřej, Křístek Matěj, Kývala Lukáš, Mynář Dalibor 3, Rajnoha Michal, Siuda Ondřej, Sobota Luboš 1, Strack Sebastian, Šoltés Dominik 1

Cement Hranice - DTJ Polanka 15:8

|

Utkání 7. kola SML mladších žáků, poločas 9:2

Hranice: Kleisl Pavel, Samiec Michal, Pavlík Václav 4, Mráz Tomáš 6, Kobliha Jakub, Pepernik Bruno 1, Indruch Ondřej, Vala Adam, Potsch Vilém, Hapala Josef 3, Samiec Ladislav 1

Polanka: Ulmann Jan, Zboříl Jakub 3, Augustýn Adam 3, Wojnar Jiří, Sýkora Martin 1, Komár Patrik, Červenka David, Kortus Michal, Mach Radim 1, Vytřas Dominik

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 8:17

|

7. kolo SML mladších žáků, poločas 5:8

Fotka z utkáníPolanka: Ulmann Jan, Zbořil Jakub 2, Augustýn Adam 1, Wojnar Jiří, Sýkora Martin, Červenka David, Kortus Michal, Vozník Martin, Mach Radim 3, Komár Patrik, Vytřas Martin 1

Karviná: Bartoň Daniel, Malina Jan, Mlotek Tomáš, Užek Jiří 4, Vančo Lukáš, Paululík Michal 3, Hodulík Jiří 6, Mrozek Antonín 2, Katriniok Jan 1, Viktora Robin, Lukacs Dominik 1, Dittrich Lubomír, Adam Daniel, Klement Jakub

KH Kopřivnice B - DTJ Polanka 17:14

|

Utkání 5. kola SML ligy mladších žáků, poločas 8:9

Kopřivnice: Gerlich Marek, Zima David 8, Fulnek Patrik 3, Bukovský Marek 3, Monár Jakub, Tichavský Radim, Hanus Jan 3, Kudělka Pavel, Kocses Tomáš, Přadka Patrik, Veřmiřovský Martin, Schneidr Radek

Polanka: Ulmann Jan, Zbořil Jakub 9, Augustýn Adam 4, Wojnar Jiří, Červenka David, Kortus Michal, Vozník Martin, Mach Radim 1

DTJ Polanka - TJ SOKOL Krnov 16:11

|

Utkání 4. kola SML ligy mladších žáků, poločas 6:9

TJ Sokol Ostrava - DTJ Polanka 23:9 (12:3)

|

Utkání E7, 2. kolo SML mladší žáci.

Ostrava: Tomáš Obruca, Petr Kundrata, Vojtěch Haltot, Šimon Široký 9, Marek Uhlík 1, Patrik Ocelka 2, Adam Tichý 1, Jakub Ručka, Ondřej Kupka, Martin Carbol 4, Jakub Piskoř 2, Martin Keller 3, Dominik Kasper 1.

Polanka: Jan Ulmann, Erik Němčík 1, Jakub Zbořil 2, Jiří Vojnar 1, Martin Sýkora 4, Patri