Stará garda

Stará gardaAčkoliv se s tím naši trenéři těžko smiřují, zůstává faktem, že všichni připravují hráče (už od minižáků) pro starou gardu (SG). Aby svým hráčům zabránili v přechodu do SG, úmyslně rozvíjejí pouze jejich sportovní výkonnost a další složky jejich hráčské osobnosti záměrně nerozvíjejí. Díky této sabotáži přicházejí někteří mladí kluci v 35-ti letech do SG často bez základních dovedností - např. při fotbalu neustále běhají a neumějí mluvit do mikrofonu. Kdo ví, jak by to se SG dopladlo, kdyby nebylo mimořádně talentovaných hráčů, kteří již od dorosteneckého věku poctivě dodržovali životosprávu, která jim umožnila vstoupit do SG již ve třiceti.
Stará garda, 21. 6. 2008

Stará garda: 21. 6. 2008 - Letní asfaltování

Stará garda, 30. 4. 2005

Stará garda: 30. 4. 2005 - oslava 50. výročí založení oddílu

Soutěž
Občasná účast na turnajích, přátelská utkání. Příprava je směřována na každoroční vrchol sezóny, kterým je Turnaj generací 1. května.
Trenéři
Vzhledem k vyspělosti hráčů je trenérem každý sám sobě
Tréninky
Čt 1. fáze 18:00 - 19:30, 2. fáze 19:30 - podle osobní výkonnosti a tolerance manželky/přítelkyně
Kontaktní adresa
stara-garda@hazena-polanka.cz
Příspěvky o staré gardě

Pochování basy

Zatímco vrcholná sportovní forma už je dávno v tahu, schopnost dělat si legraci ze sebe sama hráčům naštěstí zůstala. Proto už po mnoho let připravuje stará garda doplněná o nadějné kusy z družstva mužů vystoupení na Pochování basy.
Pochování basy

Ročník 2005: Rudé a bledé tváře oslavují úspěšné vystoupení

Pravidelní návštěvníci této akce dobře vědí, o co jde, ostatním možná přijde vhod stručná dokumentace.