Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 6. 10. se odehrála další série domácích utkání.

Starší dorost čekal zápas s Frýdkem – Místkem. Vstup do utkání byl na straně dorostenců. Rychle se ujali dvoubrankového a poté tříbrankového vedení, čímž si vynutili oddechový čas soupeře. Po něm se hra srovnala a hostující tým dotáhl svou ztrátu. Gólem do šatny pak dorostenci strhli vedení na svou stranu, skóre o poločase 13:12. Vstup do druhého poločasu byl Polance bohužel osudný. Během prvních 13 minut se dorostencům povedlo vstřelit pouze jednu branku. Sami jich bohužel obdrželi devět. Nepomohl ani oddechový čas, nebo vybojovaná a následně neproměněná sedmička. Z hororového začátku poločasu se dorostenci oklepali až začátkem čtrnácté minuty a od té doby setrvale stahovali soupeřův náskok. Času už ale bohužel nebylo dost a prohrávají tak 22:24.

Muži nastoupili do svého zápasu v 15:30. V prvních minutách zápasu jsme mohli sledovat nervózní výkon na obou stranách, který provázelo velké množství technických chyb. Přesto se mužům povedlo získat vedení a už v desáté minutě donutit soupeře k oddechovému času, ani ten ale muže nezastavil. Svůj výkon dále stavěli na kvalitní obraně 06 a za ní perfektně chytajícím brankářem. V útoku se jim povedlo omezit technické chyby a na hřišti výrazně dominovali. Do šaten si tak po prvním poločase odnášeli vysoké vedení 20:8. Prvních deset minut druhého poločasu vyšlo lépe soupeři a muži si vybrali krátké hluché místo. Pak ale navázali na poctivě odpracovaný výkon z prvního poločasu a znovu soupeře přehrávali v útoku i obraně. Fanoušci tak mohli sledovat třicátou i čtyřicátou branku domácího celku a vysoké vítězství 42:22. Ač víme, že čtyřicet dva branek umí dát každý, ale dát jich čtyřicet tři je teprve umění, snad jsme ukázali, co jste nás naučil. Toto vítězství bylo pro Vás,  pane Trenére.

Zápas mužů B byl posledním zápasem dne. Muži jej bohužel i díky vysoké nemocnosti v mužstvu nedokázali zvrátit na svou stranu a prohrávají 29:35.

Hodnocení zápasu Jakubem Ondrušíkem, spojkou a hlavně skvělým obráncem mužského celku: “Chtěli jsme vyhrát, abychom vzdali hold zesnulému trenérovi Trtíkovi. To se nám podařilo i se značnou rezervou. Myslím, že by na nás byl hrdý. Jsem s výsledkem spokojený.”

Účast našich družstev v soutěžích ČSH finančně podporuje společnost Veolia Energie ČR, a.s. Děkujeme.